Kontakt

PUNKT INFORMACJI EUROPEJSKIEJ EUROPE DIRECT - DZIERZGOŃ
82-440 Dzierzgoń
ul. Wojska Polskiego 3
tel. +48 (055) 276 00 37; fax +48 (055) 276 25 70
e-mail:

Dzień Europy w Dzierzgoniu już po raz szósty!

10.05.2018

Wczoraj, tj. 09 maja już po raz szósty świętowaliśmy w Dzierzgoniu Dzień Europy. Z tej okazji Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Dzierzgoń oraz Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. przygotowały dla dzieci oraz dorosłych mieszkańców Dzierzgonia wiele atrakcji.

Dzień Europy w Dzierzgoniu już po raz szósty!

Dzieciaki wędrowały po Europie odwiedzając przygotowane dla nich stoiska. W Hiszpanii rzucały pomidorami, które imitowały małe, czerwone piłki. W Finlandii wchodziły na czas przez komin, jak robi to św. Mikołaj, a w Danii budowały z klocków lego najwyższe wieże i rózne inne konstrukcje. Dorośli siedząc w cieniu przy stoliku mogli się napić kawy i herbaty. Pod namiotem ED-Dzierzgoń były kolorowanki dla najmłodszych oraz  quizy i krzyżówki dla tych trochę starszych. Wszyscy mogli zakręcić europejskim kołem fortuny oraz zjeść kolorową przepyszną watę cukrową. Komu zrobiło się za słodko, mógł spróbować popcornu.

Zdjęcie z Syriuszem oraz obdarowywanie balonami w kolorach unijnych to już niemal tradycja naszych imprez. Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu i za życzliwe komentarze.

09 maja 2018 - Dzień Europy

Godziny otwarcia

Pon - Pt 7:30 - 15:30

Sprawdź także

Znajdź nas na